035-135590    info@maba.se



Logga in
Förbrukning / Diamantborr / Borr
...

Borr 68mm

68mm Standard ½"

Standard (s) med ½" gänga utan slits


Art nr: 2601068S


Logga in för pris!

 


Dokument


Populära artiklar under förbrukning


...
Adapter för diamantborr 
½" med 12mm axel för användning i normal borrchuck. Nödlösning för den som saknar vattenspolbox. Borrmaskinen måste sitta i stativ och glaset måste stå under vatten med t.ex. en kittring. 
Adapter  
Art nr: 114100
Logga in för pris!

 

 


...
Fire Guard PU Foam 587 brandskum 
Fireguard PU Foam 587, är ett professionellt brandhämmande 1-komponent polyuretanskum. Produkten har hög vidhäftning- och isoleringsförmåga. Fireguard PU Foam 587 kan användas när krav om brandmotstånd i linjära fogar enl. EN 1366-4 finns. Typiska användningsområden är små hål och sprickor samt runt fönster och branddörrar. Fireguard PU Foam 587 kan användas till installationsgenomföringar med stålrör med krav på brandmotstånd enl. EN 1366-3. Tål inte solljus (UV-ljus) 
Röd 750ml Flaska 12st/frp  
Art nr: 7645
Logga in för pris!

 

 


...
Knivblad Higher Quality KeenCut 080 
Knivblad för KeenCut passepartoutskärmaskiner 100 blad/förp. Dubbelslipade. (CA50/010) För modell Ultimat Gold, Ultimat. Både rak/snedskärning: Laser, Artist+. Endast för rakskärning: Ultimat Gold, Ultimat. 
 
Art nr: 108273
Logga in för pris!

 

 


...
Skruvöglor förmässigade 
9x4.0mm förpackning: 200st  
 
Art nr: 108762
Logga in för pris!

 

 


Maba chatt Online

Chatta med oss!.
Skriv din fråga i fältet under: