Välkommen till Maba

Onlinebutiken är alltid öppen!

Om ni upplever att sidorna inte visas korrekt, kan det bero på att er webbläsare är för gammal.
För att alla funktioner på sidorna ska visas använd en uppdaterad webbläsare.

Ladda ner senaste

 

KONTAKTA OSS

Latitude      Longitude
56.6330465 12.9345097

     

Maba Maskin Nordic AB

Sadelvägen 4
302 62 HALMSTAD

Telefon: 035 135590
Telefax: 035 135594

 

Öppettider :

Mån-Fred 8.00-16.30
Lunchstängt 12:00-12:30
Lörd-helgdag Stängt





...

Johnny Larsen

Säljare
E-mail: johnny@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950780
...

Tomas Ahl

Säljare
E-mail: tomas@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950789
...

Lars Andersson

Säljare
E-mail: lars@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950781
...

Dick Nicklasson

Säljare
E-mail: dick@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950782
...

Johan Poulsen

Säljare / It
E-mail: johan@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950783
...

Madeleine Jonsson

Ekonomi
E-mail: madde@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950784
...

Ingela Wendtlandh

Säljare / Logistik
E-mail: ingela@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950787
...

Bengt Andersson

Lager
E-mail: bengt@maba.se

Växel:  +46(0)35-135590 

Direkt:  +46(0)35-2950785

KUNDVAGN

Senast inlagda artikeln

Artikelnr Antal Pris
- - 0,00 kr
Totalt   0,00 kr



SENASTE NYHETERNA!

Nyhetsbrev

April 2018

Placeholder image

Ni har väl inte missat Rexal´s vårnyheter!
Nu har vi lagt till en ny färg som standard för våra uterum, ..

Se hela nyhetsbrevet